Лижні черевики – необхідність, а не примха!

Що може назавжди зіпсувати враження від катання на лижах? Хтось подумає, що це погана погода, хтось, що це невдалі лижі, хтось, що це неприємне падіння, але, на наш погляд, найгірше – це неправильно підібрані лижні черевики.

То як же підібрати лижні черевики правильно? І чому варто купити свою пару, а не брати її в прокаті.

Перше і найголовніше – комфорт!

Якщо у будь-якого консультанта магазину PROTEST запитати, які лижні черевики варто купити, то відповідь буде одна – ЗРУЧНІ!

Зручні гірськолижні черевики:

  • Щільно прилягають до ноги, але не передавлюють її.
  • Не тиснуть в зоні підйому стопи.
  • Стопа не ковзає вздовж устілки.
  • Кінчики пальців ледве торкаються носка черевика.
  • Пальці не зажаті, тобто мінімально можуть рухатись вверх.
  • Люфт п’яти мінімальний (або відсутній), тобто п’ята може ходити вверх на декілька міліметрів.
  • Вони обов’язково НЕ великуваті, адже під час катання внутрішній черевик термоформується під стопу та проходить певний етап усадки.

Ми завжди рекомендуємо не купувати гірськолижні черевики без належної примірки, а належна примірка означає, що було приміряно декілька різних моделей, а обрана кінцева пара перебувала на ногах близько 10-15 хвилин.

Звичайно ж, всі технологічні властивості лижних черевик також надважливі. Наприклад, досвідченому лижнику для катання в зоні фрірайду точно не підійдуть м’які моделі. А новачку буде зовсім незручно в жорстких. Саме тому ми індивідуально підходимо до кожного клієнта та під час консультації ставимо максимальну кількість запитань.

Важко повірити, але трапляються такі випадки, коли лижнику чи лижниці не підійшла ні одна модель певного бренду. Процес підбору та покупки лижних черевик – відповідальне завдання, яке потребує трохи часу, але вдало підібрана пара прослужить багато років та точно допоможе отримувати від катання більше задоволення.

Чому прокат не завжди гарна ідея?

Ми аж ніяк не стверджуємо, що користуватись послугою оренди гірськолижних черевик не можна, а просто радимо бути уважнішими не тільки беручи їх в прокаті, а й купуючи в магазині.

Як правило, у більшості сервісів прокату дуже обмежений вибір (особливо розмірів, які вважаються неходовими) і досить часто клієнт погоджується на мінімально незручну модель.Тобто: мені в цілому некомфортно, але ці гірськолижні черевики сіли краще, ніж попередніх 3 моделі, згодиться. Що можемо мати в кінцевому результаті? Розчарування. Адже непідходяща модель, або пара, що має занадто м’яку жорсткість, обмежить рівень контролю лиж під час катання. Варто розуміти, що саме лижні черевики є зв’язуючою ланкою між ногами та лижами. Якщо, наприклад, черевики занадто широкі, то лижнику необхідно більше зусилля, щоб контролювати лижі. В таких ситуаціях для належного контролю лиж потрібно і більше часу, якого може просто виявитись недостатньо для здійснення маневру, що закінчиться скоріше за все падінням. Коли черевики завузькі та перебувають на ногах досить довго, то цілком ймовірне погіршення кровообігу в м’язах і ноги «заніміють» - це, в свою чергу, також позбавить контролю, адже ногами, яких не відчуваєш, важко керувати.

Крім того, більшість людей беруть черевики в оренду вже перебуваючи на самому курорті, а витрачати дорогоцінний час на підбір спорядження зовсім не хочеться, тому вибір прокатної пари проходить в поспіху і часто невдало.

Чи варто говорити про гігієну? Своя пара – це тільки своя пара.

Якщо ж ви все-таки вирішили брати гірськолижні черевики в прокаті, то радимо ретельно та без поспіху їх підбирати, не забуваючи при цьому прислуховуватись до власних відчуттів.

А купити гірськолижні черевики можна в нас в магазині: Київ, вул Казимира Малевича, 87. Але швидко відпустити вас не обіцяємо, бо ваш комфорт – найголовніше!

Наш каталог онлайн: ЛИЖНІ ЧЕРЕВИКИ