Технології окулярів Oakley

Про крутість сонцезахисних окулярів Oakley консультанти магазину Protest можуть говорити годинами, але що робити якщо немає можливості завітати до нашого магазину, послухати наших менеджерів та потримати окуляри у своїх руках?

Спробуємо максимально просто пояснити всю технологічність окулярів та лінз Oakley, а також розповісти чому одягнув ці окуляри одного разу від них більше не відмовишся.

Вся таємниця в запатентованих і розроблених технологіях! Так-так, саме в них, хоча, знаємо, звучить дуже банально. «Все в цьому світі можна і потрібно покращувати» - один із улюблених слоганів бренду, і з цим завданням вони справляються на всі 100!

До справи!

ТЕХНОЛОГІЇ ЛІНЗ

PRIZM – революцйна технологія Oakley. Неймовірна кількість досліджень в галузі передачі кольору, що були проведені компанією протягом десятиліть. Лінзи з технологією PRIZM забезпечують максимально можливий контроль передачі світла, що приводить до коректно відтвореним кольорам з ідеальним контрастом. Якщо зрівняти лінзу інакшого бренду зі звичайною (простою) лінзою бренду Oakley, то це рівнозначно ситуації, де порівнюють картинку з телевізору 90-х років з зображенням FULL HD, а лінза з технологією Prizm – це вже картинка в 4К 3D!

Окуляри з лінзою PRIZM ідеально підходять для активних та водних видів спорту. Вони неймовірно популярні серед водіїв – ніяких відблисків від асфальту та абсолютно ніякої втоми для очей (це не жарт – 100% відпочиной для очей).

Подивитися детальніше можна в цьому відео:

 

Позбутися від відблисків та збільшити контраст допомагають і інші технології бренду:

IRIDIUM -спеціальне напилення, нанесене на лінзу з зовнішньої сторони.Крім поліпшення якості картинки, яку бачимо крізь окуляри, лінзи мають дзеркальну поверхню з певним відтінком - це виключно «для краси». Наприклад, окуляри з лінзою sapphire iridium будуть сині, з лінзою Jade Iridium – зелені, Torch Iridium – червоні і т.д

HD POLARIZED – технічно це мікроскопічні горизонтальні насічки виконані всередині лінзи.

Складно уявити, але саме в цьому фішка поляризації бренду Oakley: насічки, які наносяться саме всередині лінзи, зберігають оптичну коректність. Ну і, звичайно ж, необхідний контраст та ніяких відблисків - релакс для очей в будь-якій ситуації.

Без окулярів

HD POLARIZED 

PLUTONITE – таку назву має особливий сплав полікарбонату високої оптичної частоти та щільності. Його фішка в спеціальній хімічній формулі, яка гарантує 100% захист очей від ультрафіолету. Може здатися, що в цьому і є завдання абсолютно всіх сонцезахисних окулярів. Не все так просто: виробники досить часто заявляють, що їхні моделі захтщають очі від ультрафіолету, але як правило, мова йде про промені UVB (ультрафіолет B, середньохвильовий діапазон), забуваючи при цьому про UVA (ультрафіолет А, довгохвильовий діапазон) та UVC (ультрафіолет С, короткохвильовий діапазон). Лінзи бренду Oakley дають 100% захист від будь-якого ультрафіолету – UVB, UVA, UVC і навіть від спектру світла Blue Light.

Крім того, завдяки Plutonite очі захищені від механічних пошкоджень, так як для виготовлення лінз використовуються вискокоміцні матеріали.

HDO (High Definition Optics) –  навіть найзвичайніша лінза без технологій IRIDIUM, HD POLARIZED і PRIZM зберігає оптичну коректність. Якщо простою мовою, то крізь лінзу ми бачимо все довкола таким, як і без неї: на тій самій відстані, того ж розміру.

 

ТЕХНОЛОГЇЇ ОПРАВИ

Здавалося, ну які там технології в пластиковій оправі? Oakley люблять, щоб все було максимально надійно, міцно та довговічно. І так:

O-matter – оправа виготовлена із надміцного пластику. Наприклад, якщо випадково трапиться так, що хтось сів на окуляри, то вони не зламаються, всього навсього дужки оправи «відстібнуться», але повернути їх на місце буде не важко.

Switch-Lock – технологія швидкої заміни лінз. Не треба розбирати оправу, щоб замінити лінзу.

Unobtanium® запобігає ковзанню оправи по обличчю. Часто використовується в спортивних моделях.

Надіємось, що допомогли зрозуміти «Чому варто обирати Oakley» :)