Графік роботи:

Вівторок - субота: з 10:00 до 19:00.
Понеділок та неділя: вихідні

 

0
Мій кошик
КАТАЛОГ
Додайте товари до списку бажань

Гірськолижні куртки

Фільтр
Наявність
Бренд
Стать
Розмір одягу
Мембрана
Утеплювач
Тип
Довжина
Особливості
Сортування:
спочатку нові
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою спочатку нові

Гірськолижні та сноубордичні куртки в магазині PROTEST – це завжди великий вибір, круті бренди та приємні сезонні знижки.

Коли виникає потреба купити гірськолижну чи сноубордичну куртку – відразу ж виникає запитання, як обрати та де придбати.

Як обрати?

Здається, що купити гірськолижну куртку дуже просто – обираєш ту, що подобається і все. Але, насправді, треба уважно придивитись до характеристик гірськолижного одягу та звернути увагу на:

Мембрана, а саме її показники. Чим вищий показник мембрани, тим більш високий рівень відведення вологи (breathability) та водонепроникності (waterproof). Дітям, дівчатам та взагалі всім початківцям не потрібна мембрана з високими показниками, достатньо 10к/10к. А ось вже професійним спортсменам та всім райдерам, чий стиль катання можна назвати просунутим, краще розглянути варіанти курток з більш високими мембранними показниками. Так як чим старанніше катаєшся, тим більше поту виділяєш і тим сильніше мембрані потрібно «працювати». Наші консультанти залюбки допоможуть розібратись в мембранному питанні та підібрати ідеальну гірськолижну/сноубордичну куртку.

Утеплювач. Дуже часто в своїй роботі ми зустрічаємо клієнтів, які просять гірськолижну куртку якомога теплішу. Бажано, щоб був пуховик. Ми, в свою чергу, не можемо рекомендувати купувати гірськолижні пуховики в якості основної куртки для катання. Адже, погодні умови для катання можуть бути абсолютно різними і якщо говорити про утеплення, то правильним варіантом вважається утеплення за допомогою другого шару (це може бути не тільки фліс чи кофта, а і справжня куртка чи жилетка). Все просто: холодно – одягаємо утеплювач куртку чи жилетку, не холодно – одягаємо фліс чи кофту. Мінус гірськолижних курток-пуховиків полягає в тому, що регулювати температуру практично неможливо, а ще громіздкий пуховик сковує рухи, що аж ніяк не допомагає досягати прогресу в катанні.

Більшість гірськолижних/сноубордичних курток мають або дуже тонкий шар утеплювача або просто підкладку.

Функціональність гірськолижної куртки. Наприклад, манжети на рукавах, карман для скі-паса, снігова спідниця і так далі. Чим більш функціональна гірськолижна куртка, тим вища її вартість, але деякі фішки дійсно роблять куртку зручнішою.

Де купити гірськолижну чи сноубордичну куртку?

Купити гірськолижну чи сноубордичну куртку в Києві, Україні можна в магазині PROTEST. 

Магазин в Києві: вул. Казимира Малевича, 87.

Вгору