Графік роботи:

Щоденно: з 10:00 до 20:00.

0
Мій кошик
КАТАЛОГ
Додайте товари до списку бажань

Гірськолижний одяг

Фільтр
Наявність
Бренд
Стать
Розмір одягу
Сортування:
спочатку нові
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою спочатку нові

Де купити гірськолижний чи сноубордичний костюм в Україні, як його обрати та що саме потрібно для повного комплекту?

Кожен лижник та сноубордист від маленького до великого ніяк не зможе обійтися без гірськолижного одягу. Рано чи пізно виникає запитання, як же той одяг обирати та що мається на увазі під поняттям «гірськолижний костюм». Відповідаємо на найпопулярніші запити.

  • Купити гірськолижний чи сноубордичний одяг? В чому різниця?

Якщо відверто, то вже багато років як рамки, які розділяли лижний та сноубордичний одяг між собою, стерлися. Раніше вважалося, що гірськолижна куртка буде відрізнятися від сноубордичної тим, що вона більш приталена та більш коротка. Але сьогодні ми можемо бачити на схилах лижників, які вдягнені в стилі «oversize» та сноубордисток в комбінезонах «skinny». Найголовніше зараз – це комфорт. Різниці між гірськолижним одягом та одягом для сноуборду не існує. Але повернемось до комфорту. Що ж означає комфорт в цій ситуації?

  • Як обрати гірськолижний одяг так, щоб було комфортно?

Найголовніше – гірськолижний/сноубордичний одяг не сковує рухи, дозволяє рухатись вільно. Гірськолижний одяг обов’язково має бути належної якості, адже його ціль – захист тіла в несприятливих погодних умовах, тобто гірськолижний одяг має бути з вітрозахисними та водовідштовхувальними властивостями.

  • То що ж треба для повного комплекту?
  1. Термобілизна або перший шар. Саме від правильно підібраної термобілизни залежить регулювання температури тіла. Синтетична термобілизна відводить вологу (тобто краплини поту) на другий шар та вентилює, запобігаючи перегріву та переохолодженню.
  2. Другий шар, тобто утеплювач. В своєму складі обов’язково має синтетику, бо звична для нас бавовна не впорається з відведенням вологи назовні. Тут вже кому що подобається більше: худі, фліс, і так далі.
  3. Третій шар, а саме гірськолижна куртка та гірськолижні штани. Гірськолижний одяг завдяки своїй мембрані захищає від вітру, снігу та дощу. Тут вже обираємо в залежності від стилю катання, особистого відчуття холоду (комусь треба куртка з утеплювачем, а комусь тільки з підкладкою) та від власного смаку в дизайні гірськолижного одягу. Так само необхідні і гірськолижні рукавиці. Вони також мають мембрану та захищають від холоду, вітру, дощу тощо.

Купити гірськолижний чи сноубордичний одяг в Києві, Україні можна в магазині PROTEST. 

 

Вгору