Обмін та повернення товару придбаного в магазині PROTEST здійснюється відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» Текст закону

Обмін та повернення невживаного товару належної якості можна здійснити протягом 30 - ти днів з моменту отримання замовлення, якщо товар не був у використанні, збережено усі бирки, коробка (для взуття), оригінальне упакування.

Товар належної якості - товар не був у використанні, збережено усі бирки, коробка (для взуття), оригінальне упакування.

Товар неналежної якості - товар із наявним браком, забруднений, пошкоджене пакування.

 

Обмін та повернення товару протягом 30-ти днів:

 1. Уважно заповнити заяву про повернення товару, яку Ви знайдете разом з отриманим замовленням 
 2. Товар повинен бути у повній комплектації. Його первісний вигляд, властивості, всі фабричні ярлики, пломби збережені (тобто, повертаєте товар в такому вигляді, як ви його отримали). Важливо: оригінальна коробка не повинна бути пошкоджена. 
 3. Повернути товар можна службами Нова пошта, Укрпошта або у нашому магазині.
 • Повернути товар транспортною компанією Нова пошта: Україна, м. Київ, відділення Нової Пошти №421(до 30 кг), вул. Казимира Малевича, 86Б. Контактні дані отримувача вантажу +380937437195 Кононенков Олексій Олександрович.
 • Повернути товар транспортною компанією УКРПОШТА: Україна, м. Київ, відділення УКРПОШТИ №03150, вул. Велика Васильківська, 102. Контактні дані отримувача вантажу +380937437195 Кононенков Олексій Олександрович.
 • Повернути товар в магазині PROTEST за адресою: Україна, м. Київ, вул. Казимира Малевича 87 з 10:00 до 20:00 без перерви та вихідних.

     4. Обмін товару буде здійснено протягом трьох робочих днім з моменту отримання вантажу нашим працівником.

Оплата за пересилку:

 • пересилка товару здійснюється нашим коштом у випадку повернення товару неналежної якості
 • пересилка здійснюється коштом клієнта, якщо відправляється товар належної якості (не підійшов по фасону, моделі, розміру, кольору тощо).

Після надсилання вантажу необхідно повідомити номер транспортної декларації за тел. +380937437195 або на адресу protest.coreshop@gmail.com

 

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" ("Про захист прав споживачів"), затверджено перелік товарів належної якості, що не підлягають поверненню.

До товарів, які НЕ ПІДЛЯГАЮТЬ ОБМІНУ ТА ПОВЕРНЕННЮ, відносяться:

 • Рукавички
 • Білизна натільна 
 • Панчішно-шкарпеткові вироби

Ви можете оглянути товар на відділенні і в разі, якщо товар вам не підійшов - відмовитись від отримання!!!

 

Повернення коштів.

 1. Якщо товар був сплачений на сайті через он-лайн систему прийому платежів LiqPay, то гроші повернуться на карту з якої ви сплачували. Кошти за повернений товар будуть зараховані на картку клієнта від 3-х до 14 днів (термін зарахування залежить від банку клієнта) з дня отримання товару нашим працівником.
 2. Якщо товар був сплачений наложеним платежем, вкажіть данні вашого карткового рахунку в заяві на повернення. Кошти за повернений товар будуть зараховані на картку клієнта від 3-х до 14 днів (термін зарахування залежить від банку клієнта) з дня отримання товару нашим працівником. Переконайтесь, що реквізити банківської картки вказані правильно.
 3. В магазині PROTEST за адресою: м. Київ, вул. Казимира Малевича 87 з 10:00 до 20:00 без перерви та вихідних. 

Не рекомендується використовувати для повернення коштів банківську картку, відкриту для отримання заробітної плати, пенсії, стипендії або інших соціальних виплат, якщо товар, який повертається, ви оплачували не з цієї картки.

 

Ми не зможемо прийняти повернення чи здійснити обмін в таких випадках:

• Немає чека

• З моменту купівлі(отримання) пройшло більше ніж 30 днів

• На товарі помітні сліди використання 

• Не збережене оригінальне пакування

 

Завантажити бланк заяви на повернення