Графік роботи:

Щоденно: 10:00–20:00

 

0
Мій кошик
КАТАЛОГ
Додайте товари до списку бажань

Якісні сноубордичні черевики - впевненість на схилах.

Фільтр
Наявність
Бренд
Стать
Жорсткість
Довжина устілки
Розмір US
Розмір EUR
Сортування:
спочатку нові
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою спочатку нові

Геть прокат! Як вибрати класні сноубордичні черевики і навіщо їх взагалі вибирати?

Одне із найчастіших питань, яке ми чуємо від сноубордистів-початківців, звучить приблизно так: «Планую в цьому році кататися на сноуборді. Який сноуборд мені купити?»

Беумовно, новий сноуборд – це круто і радісно, але за потреби ми рекомендуємо починати комплектацію спорядження з черевиків для сноуборду. І на це в нас є свої причини:

По-перше, правильно підібрати і купити сноубордичні черевики набагато складніше, ніж підірати сноуборд. Тут відіграє роль декілька факторів, головним з яких є посадка черевика на нозі – гарна примірка пари черевиків триває від 15 хвилин до 1,5 години. Про це ми детальніше розкажемо далі.

По-друге, взяти в прокаті сноуборд і кріплення простіше, ніж підібрати черевики. Знову ж таки, все впирається в посадку черевика на нозі і, як правило, більшість прокатних моделей – базові. Навряд чи вийде підібрати комфортну пару правильної жорсткості. І, звісно ж, витрачати дорогоцінний час в горах на підбір прокатних черевиків зовсім не хочеться. Питання гігієни також змушує задуматися. Далеко не всі прокати проводять обробку черевиків після кожного клієнта.

Ми щоденно консультуємо і допомагаємо бордерам підібрати і купити сноубордичні черевики в офлайн-магазині в Києві або консультуємо по телефону і відправляємо обрану пару з безкоштовною доставкою по Україні. Тобто досвіду підбору в нас дійсно багато, але коли ми вибираємо черевики собі, то цей процес інколи затягується на декілька днів, так як ми чітко знаємо, що правильно підібрана пара черевиків допоможе швидше прогресувати, легше контролювати дошку і впевненіше себе почувати як на схилах, так і поза ними.

І так, ключові моменти у виборі сноубордичних черевиків:

  • Стиль і місце катання, жорсткість черевиків.

Якщо ви опинилася в магаині PROTEST, то наші консультанти одразу ж зададуть перші питання: який у вас рівень катання? І якому стилю катання ви віддаєте перевагу? Зрозуміло, що просунутим рейдерам в зонах фрірайду не підійдуть черевики з низькою жорсткістю, а новачкам буде не комфортно в жорстких черевиках. Але і це правило працює не завжди, адже в підборі черевиків для сноуборду ще грає роль індивідуальні особливості райдера, такі як вага.

Розглянемо трасове катання новачка. Наприклад, чоловіку з вагою 70 кг потрібно докласти більше зусиль для того, щоб продавити черевик, ніж чоловікові з вагою 100 кг. Тобто в першому випадку ми візьмемо більш м’який черевик, а в другому будемо дивитися більш жорсткий.

Підбір сноубордичних черевиків для катання в стилі фрістайл також має низку особливостей, наприклад, місцевість. Якщо це перила у місті, то більше підійдуть м’які черевики, якими легко керувати, які, я то кажуть, вбити же шкода. А для катання в сноупарку потрібна вже більш просунута модель середньої жорсткості, яка дасть райдеру стабільність в керуванні і дозволить набрати необхідну швидкість.

Кожен черевик для фрірайду – жорсткий, але не кожен жорсткий черевик – фрірайдовий. Як правило, бренди в своєму модельному ряді мають спеціальні черевики для фрірайду і більшість з цих моделей з додатковими особливостями. Наприклад: більше утеплювача, більш гострий кут нахилу халяви, місце для спеціальних вставок, які дозволяють змінити жорсткість черевика. І навіть тут не все так просто, - сноубордичні черевики для беккантрі і катання на сплітборді (що фактично теж відноситься до фрірайду) будуть більш м’якими у порівнянні зі звичайними черевиками для фрірайду, так як передбачає підйом райдера пішки наверх.

  • Комфортна посадка

Все описане вище не має жодного сенсу якщо черевик «не сів». Головне правило – не купувати черевики для сноуборду поспіхом. Один з лайфхаків – вибирати черевики у другій половині дня, тому що к обіду нога буде вже трішки набрякла, а це означатиме її максимально наближений стан під час катання. По-друге, бажано міряти сноубордичні черевики на спеціальну шкарпетку для катання, бо така шкарпетки не тільки забезпечує комфорт райдеру, а і дає хоча б мінімальний, але додатковий обсяг. По-третє, обов’язково закласти час на примірку, бо відчути підходить черевик або ні можливо тільки проходив у ньому від 15 хвилин. Також ми рекомендуємо міряти декілька моделей і сусідні розміри обраної пари – це допоможе зрозуміти чи дійсно комфортні обрані вами черевики.

Як же повинен сидіти черевик?

Щільно, але при цьому не передавлюючи ногу. П’ятка не повинна «гуляти», а пальці на зігнутих ногах не повинні впиратися в носовий край черевика (на прямих ногах великий палець повинен доторкатися внутрішнього краю черевика, але не тиснути). Також важлива посадка по ширині черевика – в занадто вузькому стопа швидко стомиться, а занадто широкий позбавить контролю в керуванні дошкою.

 

Магазин в Києві: вул. Казимира Малевича, 87

 

Вгору